Coś o mnie

r e k l a m a

O mnie i Mojej Małopolsce

fotZ tej strony Konrad. Miło mi Cię powitać w serwisie “Moja Małopolska”. Jestem mieszkańcem Małopolski, który kilka lat temu postanowił  założyć stronę przedstawiającą interesujące miejsca i ciekawostki o tej części kraju. Tak to się zaczęło i trwa do dziś.

Koncentruję się głównie na moich okolicach – rejonie Tarnowa, Brzeska, Bochni, Czchowa, Gródka nad Dunajcem, chociaż moim celem jest przedstawić atrakcje turystyczne całego regionu Małopolski, a nawet sąsiednich terenów na południu Polski. Opisuję zabytki, piękne zakątki przyrodnicze, kulturę i inne interesujące wiadomości o Małopolsce. O niektórych pewnie już wiesz, o innych nie. Z tym większą przyjemnością prezentuję ciekawe, a prawdopodobnie niezbyt znane miejsca. Nie zabraknie również informacji o tym, gdzie można dobrze zjeść.

Miłośników różnych imprez publicznych, festiwalów czy koncertów zapraszam do kalendarium cyklicznych imprez w Małopolsce, które ma charakter otwarty. Chętnie uzupełnię go o dodatkowe pozycje.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zwiedzania Małopolski nie tylko przez internet, ale przede wszystkim na żywo.

Konrad Dudek

P.S. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą reklamową napisz do mnie lub zadzwoń – tel. 660-412-784. Więcej informacji tutaj.

P.P.S. Prawie 100% zdjęć tutaj zamieszczonych jest mojego autorstwa. Część z nich można nabyć do komercyjnego lub prasowego wykorzystania.