r e k l a m a

Teatry w Krakowie i Małopolsce – gdzie na spektakl?

Teatr Słowackiego w Krakowie

Teatry w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Rabce-Zdrój, Zakopanem… Na zdj. Teatr J. Słowackiego

Kiedy byłeś/aś ostatnio w teatrze, żeby się co nieco ukulturalnić? Jeśli często chodzisz na spektakle lub choćby raz w roku, wypada tylko pogratulować. Ale jeżeli dawno nie zaglądałeś/aś do teatru, może warto o tym pomyśleć i spędzić miło czas ze znajomymi, rodziną, małżonkiem, chłopakiem, dziewczyną czy nawet samemu.

Ciekawostka: Najstarszym teatrem w Małopolsce jest “Stary Teatr” w Krakowie, założony w 1781 roku.

Jak można się domyślić, teatralnym prymusem w Małopolsce jest Kraków. Znajdziesz tutaj teatr czy spektakl dopasowany do Twoich zainteresowań i kieszeni.

Poniżej lista teatrów w Krakowie oraz pozostałych miastach w Małopolsce, wraz z linkami do ich stron internetowych. Jeśli znasz lub prowadzisz teatr, którego tu zabrakło, skontaktuj się ze mną albo zostaw komentarz. Kolejność na liście jest przypadkowa.

r e k l a m a

Jak często chodzisz do teatru?

Loading ... Loading ...

Teatry w Krakowie

Teatry w innych miastach w Małopolsce

 

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Baba Jaga pisze:

    Ostatni raz w teatrze byłam chyba prawie 10 lat temu i to dzieki wygranej w radiowym konkursie. Nie pamiętam już co to było ale nawet mi się podobało. Cześciej chodzę do kina ale też nie za często, może ze 2x w roku.

Dodaj komentarz

3 × cztery =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.