Restauracja August w Brzesku

Brzesko - Restauracja August

Restauracja August w Brzesku

Dzisiaj relacja z kolejnego lokalu. Tym razem odwiedziliśmy restaurację hotelu August w Brzesku.

Wnętrze restauracji urządzone jest gustownie w staropolskim stylu. Drewno, kamień, kominek. Zachęca do dłuższego posiedzenia w lokalu. My wybraliśmy się na kolację w niedzielny wieczór i jak się okazało, przez cały czas naszego pobytu lokal był praktycznie pełny.

Osobiście wolę jak w restauracji jest bardziej pusto. Kto tak jak ja lubi więcej intymności i spokoju, powinien bardziej zdecydować się na odwiedziny restauracji w tygodniu lub o wcześniejszych godzinach.

Dania i cennik

Restauracja hotelu August serwuje głównie dania kuchni staropolskiej. Zjeść tutaj można już za mniej niż 10 zł, aczkolwiek będzie to raczej niewielka porcja około 100g. My wybraliśmy to co najczęściej – placek ziemniaczany po węgiersku (13 zł/porcja) + surówkę (3,5 zł/porcja) + herbatę z cytryną (3,50zł/szt). Tak więc dwie osoby chcące zjeść coś treściwego muszą realnie liczyć się z wydatkiem co najmniej 30-40 zł.Jedzenie w restauracji August

Skosztujmy więc placka po węgiersku…

Na jedzenie czekaliśmy dość długo, bo około 40 minut. Ale to zapewne z powodu pełnego stanu gości. Niedzielny wieczór to chyba nie jest dobra pora dla głodomorrów. Jeden zniecierpliwiony jegomość dopominał się od kelnera zamówionego dania. Co do samego placka po węgiersku, był bardzo smaczny i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Dojazd do restauracji

Hotel August położony jest przy drodze z Brzeska do Nowego Sącza, kilkaset metrów za rondem w Brzesku (przy Intermarche). Wyjeżdżając z Brzeska miniemy po prawej stronie Intermache, stację paliw BP i zaraz po lewej stronie będzie August. Łatwo trafić. Dodatkowo restauracja August sąsiaduje z pałacem Goetza. o którym już pisałem.

Restauracja-Hotel August
ul. Mickiewicza 66
32-800 Brzesko
tel. 14 663-10-83
www.hotelaugust.pl

Lokalizacja restauracji na mapie:

icon-car.png
Restauracja-Hotel August w Brzesku

ładowanie mapy - proszę czekać...

Restauracja-Hotel August w Brzesku 49.960256, 20.596710 Restauracja-Hotel August w Brzesku

 


Możesz również polubić…