Pizza na telefon w Brzesku – Pizzeria Torino

Pizza Torino Brzesko

Pizza Torino Brzesko

Ostatnio miałem okazję zasmakować pizzy z dostawą do domu w Brzesku. W Pizzerii Torino, działającej zarówno w Brzesku jak i w Bochni, zamówiliśmy pizzę na telefon.

Było to wieczorem i z tego względu czas realizacji wyniósł ponad 40 minut. Jak się domyślam późną porą jest zarówno więcej klientów w pizzerii jak również zamówień z dostawą do domu. Oczywiście Pani przyjmująca zamówienie poinformowała, że dostawa zajmie do 50 minut.Muszę przyznać, że obawialiśmy się trochę o to czy pizza będzie nadal ciepła. W końcu to zima. Okazało się jednak, że jedzonko dotarło jeszcze ciepłe i smakowało bardzo dobrze.

Przy zamówieniu powyżej 12 zł dostawa do domu na terenie Brzeska jest gratis. Pośrodku pizzy jest mały plastikowy znaczek (przypomina stoliczek). Gdy uzbierasz ich 10, możesz zamówić bezpłatnie wybraną średnią pizzę. A ceny kształtują się od 9 do 27 złotych.

Pizza z pizzerii Torino

Pizza z pizzerii Torino

Według tego co pisze na stronie pizzerii, lokal w Bochni ma większy wybór w menu, bowiem nie tylko pizzę ale także dania z ryb, zupy itp. Nie dowiadywałem się, może w Brzesku też je można dostać.

Na zdjęciu zamówiona i zjedzona już firmowa pizza Flamengo. Gorąco nowość w menu. Składniki: sos, ser, przyprawy, papryka, kurczak, salami, kukurydza, cebula.

P.S. Dla jasności – Wpis jest moją prywatną opinią bez podtekstu reklamowego.

 Koszulki i kubki z żeńskimi imionami
= Autopromocja =

Może Ci się również spodoba