r e k l a m a

Pizza na telefon w Brzesku – Pizzeria Torino

Pizza Torino Brzesko

Pizza Torino Brzesko

Ostatnio miałem okazję zasmakować pizzy z dostawą do domu w Brzesku. W Pizzerii Torino, działającej zarówno w Brzesku jak i w Bochni, zamówiliśmy pizzę na telefon.

Było to wieczorem i z tego względu czas realizacji wyniósł ponad 40 minut. Jak się domyślam późną porą jest zarówno więcej klientów w pizzerii jak również zamówień z dostawą do domu. Oczywiście Pani przyjmująca zamówienie poinformowała, że dostawa zajmie do 50 minut.

Muszę przyznać, że obawialiśmy się trochę o to czy pizza będzie nadal ciepła. W końcu to zima. Okazało się jednak, że jedzonko dotarło jeszcze ciepłe i smakowało bardzo dobrze.

Przy zamówieniu powyżej 12 zł dostawa do domu na terenie Brzeska jest gratis. Pośrodku pizzy jest mały plastikowy znaczek (przypomina stoliczek). Gdy uzbierasz ich 10, możesz zamówić bezpłatnie wybraną średnią pizzę. A ceny kształtują się od 9 do 27 złotych.

r e k l a m a

Pizza z pizzerii Torino

Pizza z pizzerii Torino

Według tego co pisze na stronie pizzerii, lokal w Bochni ma większy wybór w menu, bowiem nie tylko pizzę ale także dania z ryb, zupy itp. Nie dowiadywałem się, może w Brzesku też je można dostać.

Na zdjęciu zamówiona i zjedzona już firmowa pizza Flamengo. Gorąco nowość w menu. Składniki: sos, ser, przyprawy, papryka, kurczak, salami, kukurydza, cebula.

P.S. Dla jasności – Wpis jest moją prywatną opinią bez podtekstu reklamowego.

Możesz również polubić…

9 komentarzy

 1. Jozi pisze:

  Polecam również pizzerię Soprano robią również bardzo dobrą pizzę i też z dostawą do domu! Pizzeria znajduje się w budynku lokalu okolicznościowego Grecja.

 2. Kamila pisze:

  Witam, mam ogromną prośbę. Robię fotoalbum dla przyjaciela. Często byliśmy gośćmi w pizzeri Torino w Bochni. Naszym stałym stolikiem był stolik naprzeciwko baru. Obok tego stoliku zawsze stała butelka chyba wina. jak stoi się tyłem do baru do “nasz” stolik był po lewej stronie. Byłabym bardzo wdzięczna i bardzo szczęśliwa jeżeli ktoś z was zrobił by kilka zdjęć tego stolika i mi wysłał na e-maila: kamila93slawinska(małpa)gmail.com . Bardzo, bardzo proszę. Bardzo zależy mi na czasie.

 3. Ala pisze:

  Dzisiaj była super

 4. Liza pisze:

  Super pizza :) polecam

 5. Gość M pisze:

  Jeśli masz ochotę na smaczną i tanią pizze wybierz Torino!;)

  A co do primavery… nie polecam! Nie świeże składniki!

 6. Andrzej pisze:

  Primavera ma teraz średnia pizze w cenie malej w lokalu.. polecam..

 7. Ewa pisze:

  Ja chce jeść. Pomocy!
  Siedzę w szkole , nie ma lekcji i mi się nudzi. Sklepik nieczynny. Pomocy od tygodnia żyje samymi drażami.

 8. Andrzej pisze:

  Jest w Brzesku taniej i smaczniej. Pizza Primavera! Polecam

  • Konrad Dudek pisze:

   Słyszałem różne opinie o Primaverze. Jak będę miał okazję spróbować od nich pizzę to o tym napiszę.

Dodaj komentarz

pięć × pięć =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.