Restauracja Płowiecki – najlepsze gołąbki w Tuchowie

Tuchowska Restauracja Płowiecki

Restauracja Płowiecki w Tuchowie

Wpadliśmy do tej restauracji przy okazji. Przejeżdżając przez centrum Tuchowa myśleliśmy o jedzeniu, akurat zobaczyliśmy przy drodze restaurację Płowiecki i pomyśleliśmy – może warto tutaj coś zjeść? Zaparkowaliśmy kilkadziesiąt metrów dalej przy rynku i poszliśmy do lokalu.

Lokal

Z zewnątrz restauracja dawała wrażenie nieco ekskluzywności, jednak po wejściu odczuliśmy dysonans. Ściany i sufit jak w restauracji, ale stoliki i krzesła bardziej barowe. Zdecydowanie psują klimat. Utrzymanie czystości na stolikach też mogłoby być nieco lepsze, okruszki i zaschnięte plamki na blacie nie dają dobrego wrażenia. Co prawda tragedii nie było i widziałem też jak pani sprząta stoliki, ale trochę wymaga to dopracowania.

Jedzenie

Z mieszanymi (jak się okazało niepotrzebnie) uczuciami zamówiliśmy pierogi z kapustą, gołąbki z sosem pomidorowym oraz sok jabłkowy. Ceny okazały się całkiem przyzwoite. Przykładowo porcja gołąbków (400g + sos) to 9 zł. Na jedzenie czekaliśmy może z 15 minut. Zarówno pierogi jak i gołąbki były bardzo dobre, wypada tylko pochwalić. W sumie za porcję pierogów, gołąbki i 3x sok zapłaciliśmy 29 zł.

Restauracja Płowiecki Tuchów

Restauracja Płowiecki TuchówRestauracja Płowiecki cieszy się chyba popularnością, podczas naszej obecności w lokalu cały czas były zajęte jeszcze ze 3 stoliki, ktoś wychodził, ktoś przychodził. Zresztą nic dziwnego, zarówno ceny jak i jedzenie zachęcają. Na miejscu właścicieli zadbałbym jednak bardziej o stoliki i krzesła. Gdyby jeszcze na podłodze zamiast płytek były panele, to wtedy byłby „niepowtarzalny klimat”, którym chwalą się na stronie internetowej.

Podsumowując, jeśli będziesz w Tuchowie i chcesz zjeść smacznie oraz tanio, warto wstąpić do restauracji Płowiecki. Do niepowtarzalności im trochę brakuje, ale to co najważniejsze – jedzenie jest warte polecenia.

Restauracja Płowiecki
Tuchów, ul. Adama Mickiewicza 3
http://plowiecki.com


Zapraszam Cię również do innych artykułów:


Zobacz restaurację na mapie:

icon-car.pngFullscreen-Logo
Restauracja Płowiecki - Tuchów

ładowanie mapy - proszę czekać...

Restauracja Płowiecki - Tuchów 49.894354, 21.053839 Restauracja Płowiecki w Tuchowie


Możesz również polubić…