Restauracja Wojnicka – przytulnie i smacznie

Restauracja Wojnicka w Wojniczu

Restauracja Wojnicka w Wojniczu

Kilkadziesiąt metrów od drewnianego kościółka w Wojniczu, o którym pisałem, znajduje się Restauracja Wojnicka. Słyszałem już od kilku osób, że jest tam dobre jedzenie i sam lokal jest klimatyczny.

W końcu wybraliśmy się coś przekąsić do Restauracji Wojnickiej i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych „knajpek” w jakiej byłem. Chyba nawet dałbym jej pierwsze miejsce a na pewno jest w TOP 3.

Restauracja jest nieduża, ale pięknie urządzona. Króluje drewno, drewniane ozdoby, starodawne przedmioty, miłe kolory, jest kominek, naprawdę super. Szczególnie polecam wizytę po zmroku. Wtedy ten lokal oddaje najbardziej swój urok. Zrobiłem kilka zdjęć, ale mój aparat który miałem nie radził sobie w ciemnościach bez statywu, a akurat go zapomniałem. Niestety, przy użyciu lampy znika atmosfera. Obsługa jest bardzo miła. Kiedyś wstąpiliśmy z kilkuletnią córką i jedna pani z obsługi przyniosła jej zabawki.

Dania i cennik

A jedzenie… wcześniej myślałem, że najlepsze placki po węgiersku ma Zajazd Pod Dębem z Tarnowa. Okazało się, że mogą być jeszcze lepsze :) Ceny potraw oscylują w granicach kilkunastu złotych. Oczywiście można też coś zjeść za kilka złotych np. zupę. W każdym razie, jedzenie jest przednie.Restauracja Wojnicka

Zdjęcia średnie, ale klimat w lokalu bardzo przyjemny

Jak dojechać

Restauracja Wojnicka leży przy głównej ulicy biegnącej przez Wojnicz, między rynkiem a zjazdem na obwodnicę od strony Tarnowa. Na pewno ją rozpoznasz po podświetlanym szyldzie i murku z kamieni. Warto tam zagościć, polecam :) Restauracja jest czynna codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Poniżej adres:

Restauracja Wojnicka
Tarnowska 53
32-830 Wojnicz
Tel. (014) 679-00-66
www.wojnicka.faith.pl

Lokalizacja restauracji na mapie:

icon-car.png
Restauracja Wojnicka w Wojniczu

ładowanie mapy - proszę czekać...

Restauracja Wojnicka w Wojniczu 49.958592, 20.844664 Restauracja Wojnicka w Wojniczu

 


Możesz również polubić…