Bar sałatkowy w Tarnowie – Spiżarnia Hiacynty

Bar sałatkowy w Tarnowie

Tarnów – bar sałatkowy

Kiedyś będąc w Krakowie miałem okazję skosztować jedzenia w barze sałatkowym. Było całkiem sympatycznie, dobre jedzenie i mnóstwo ludzi. Okazuje się, że również w Tarnowie jest bar sałatkowy. Któregoś dnia będąc w pobliżu postanowiliśmy więc z żoną wpaść do „Hiacynty” (bo taka jest nazwa tego baru).

Bar sałatkowy mieści się w budynku naprzeciwko Teatru Solskiego. Wejście znajduje się jednak od ulicy Legionów. Wnętrze utrzymane jest w jasnych kolorach a dekoracje nawiązują do nazwy użytej na stronie internetowej lokalu – „Spiżarnia Hiacynty”. Ogólnie dość sympatycznie.

Jak przystało na bar sałatkowy do wyboru jest sporo sałatek. Ale to nie wszystko. Jeśli nie gustujesz w sałatkach możesz wybrać inne dania np. zupy, pierogi, naleśniki, potrawy z ryb i mięsa a nawet hamburgera. Do popicia najlepiej wybrać samo zdrowie – naturalny sok z marchewki, pomarańczy czy grapefruitów.

Tarnów - bar sałatkowy Spiżarnia Hiacynty

Tarnów – bar sałatkowy Spiżarnia Hiacynty



Ceny kształtują się w niskim i średnim przedziale. Za mały zestaw sałatek złożony z 4 porcji i sosu zapłacisz 4,80 zł, duży zestaw (6 porcji sałatek + sos) to wydatek 6 zł. W atrakcyjnych cenach są także zestawy obiadowe: dwa dania + sałatka w cenie od około 7 do 13 zł. Jeśli więc będziesz mieć taką okazję, wybierz się do baru sałatkowego w Tarnowie i zamów jakieś zdrowe jedzonko.

Tak na marginesie potrawy z restauracji Hiacynta możesz zamówić przez Internet na wynos z dostawą do domu. Zamówienia można składać w serwisie NetKelner. Bar sałatkowy już nie istnieje. Na jego miejscu działa inny lokal.

Restauracyjka „U HIACYNTY”
ul. Mickiewicza 1
33-100 Tarnów
Tel. (0-14) 63-60-101
www.barsalatkowy.com.pl

Lokalizacja baru na mapie:

icon-car.png
Bar sałatkowy Spiżarnia Hiacynty

ładowanie mapy - proszę czekać...

Bar sałatkowy Spiżarnia Hiacynty 50.015478, 20.987020 Bar sałatkowy Spiżarnia Hiacynty

 


Możesz również polubić…