r e k l a m a

Galeria Figur Stalowych w Krakowie na zdjęciach

Galeria Figur Stalowych w Krakowie
Wystawa Figur Stalowych w Krakowie - 2017-2018

W dniach od 29 listopada 2017 do  30 czerwca 2018 w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie gości wystawa – Galeria Figur Stalowych. Prezentowane są na niej metalowe rzeźby wykonane ze złomu, przedstawiające postacie i figury znane z popularnych bajek i filmów, samochody oraz zwierzęta. Rzeźby pełne są dbałości o detale a do samochodów można nawet wsiąść.

Jeśli zastanawiacie się czy długo trzeba tworzyć takie rzeźby, odpowiedź brzmi – długo, nawet bardzo długo. Przykładowo realistyczna rzeźba pojazdu to nawet 8 miesięcy pracy kilku artystów. To robi wrażenie. W chwili, kiedy piszę te słowa, zostało jeszcze trochę czasu na obejrzenie wystawy w Krakowie. Ale jeśli nie załapiecie się na Kraków, nic straconego. Na stronie Galerii Figur Stalowych znajdziecie informacje o aktualnych wystawach, które odbywają się w różnych miejscach Polski. Poniżej kilka zdjęć z krakowskiej wystawy.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

5 × pięć =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.