Chińskie jedzenie w Tarnowie – Restauracja Le Ba

Jednym z lokali w Tarnowie, do których lubię przychodzić jest mała, niepozorna chińska restauracja „LE BA” na ulicy Wałowej 30. Jakby ktoś nie wiedział, ulica Wałowa to taki deptak, spacerowa ulica Tarnowa.

Do restauracji „LE BA” warto przyjść głównie dla jedzenia. Zasmakujemy tam w kuchni chińskiej i wietnamskiej. Ja zazwyczaj wybieram sobie takie danie jak kurczak słodko-kwaśny lub kurczak słodko-kwaśny z ananasem.

Gdy pierwszy raz zamawiałem kurczaka z ananasem nie spodziewałem się, że to będzie aż tak dobre. Mniam, mniam, palce lizać. Zdjęcie możesz zobaczyć niżej.

Super smakują też inne dania jak np. Mintaj ostro-kwaśny, na słodko lub w innych wariantach. Porcje są dość spore, na pewno sobie pojemy. Do wspomnianych dań dodawana jest surówka w cenie. Acha, cena. Wspomniany kurczak słodko-kwaśny kosztuje 10,50 zł, a Mintaj ostro-kwaśny 12,50 zł. Szklanka napoju, herbaty lub soku waha się w granicach 2-3 zł. Lokal jest czynny od 10:00 do 22:00.Jedyną uwagę jaką mam do tej chińskiej restauracji to że jest tam trochę za ciemno. Jak dla mnie mogłoby być jaśniej, ale to kwestia upodobań. Wrażenie to pewnie potęgują loże w czarnym kolorze. Kiedyś też często przeszkadzał dym z papierosów, od jakiegoś jednak czasu nie zauważyłem tego problemu.

Podsumowując, jeśli chcesz zjeść smaczne chińskie jedzenie w Tarnowie, wstąp do restauracji Le Ba. Z całą pewnością warto, mniam…

Restauracja Le Ba na mapie:

icon-car.png
Chińska Restauracja Le Ba w Tarnowie

ładowanie mapy - proszę czekać...

Chińska Restauracja Le Ba w Tarnowie 50.013886, 20.989482 Chińska Restauracja Le Ba w Tarnowie


Możesz również polubić…