r e k l a m a

Wojnicz na starych pocztówkach i zdjęciach

Zobacz animowany film stworzony ze starych pocztówek i zdjęć miasta Wojnicz. Autorem jest Jacek Redźko.

Tym co nie wiedzą przypomnę, że Wojnicz to małe miasteczko położone we wschodniej części województwa małopolskiego, przy trasie E4 między Brzeskiem a Tarnowem.

Niedawno, bo 1 stycznia 2007 roku Wojnicz po 72 latach odzyskał prawa miejskie. Zdjęcia autora filmu zobaczysz na stronie http://foto.redzko.com.

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. Sylwia pisze:

  Zajrzałam na stronę autora. Super zdjęcia robi ten Pan. Widać już pasję i profesjonalizm, artystyczne podejście – to już nie jest amatorska fotografia.
  A propos to jest bardzo fajna opcja programu picassa, która robi te galerię. Parę kliknięć i galeria gotowa.

 2. Ewa pisze:

  Z wielka przyjemnością obejrzałam zdjęcia z miasteczka gdzie mieszkali moi dziadkowie i mój tata i gdzie spędziłam jako dziecko kilka najpiękniejszych wakacji mojego życia. Mieszkam za granicą i trochę podróżuję ale Wojnicz zostanie na zawsze moim ulubionym miejscem na Ziemi.

 3. Andrzej pisze:

  Wszystko fajne, ale gdzie zdjęcia lat 60 -tych.

Dodaj komentarz

3 − 1 =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.