r e k l a m a

FalkoShow – Elvis, Michael Jackson, Tina Turner, Celine Dion…

Na krakowskim rynku można zobaczyć przedstawienia i występy różnych artystów, od zwyczajnych amatorów po profesjonalistów. Niedawno będąc w Krakowie natknąłem się na niezwykły pokaz “Falco Show”.

Jego twórca jest krakowski aktor Krzysztof Falkowski. Falko Show to przedstawienie, w którym występują marionetki znanych muzyków jak Elvis Presley, Michael Jackson, Tina Turner czy Celine Dion. Lalki grają, tańczą i śpiewają. Potrafią nawet poruszać ustami i oczami.

Wygląda to naprawdę świetnie. Jeśli będziesz więc na rynku w Krakowie, rozglądnij się a być może trafisz na Falko Show lub inne ciekawe widowisko. Więcej dowiesz się na stronie internetowej Krzysztofa Falkowskiego: www.falkoshow.pl. Tymczasem możesz zobaczyć film z występu FalkoShow, jaki znalazłem na YouTube.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Podróżnik pisze:

    Widziałem kiedyś na krakowskim rynku. Świetny pomysł i przykład jak można połączyć pracę z pasją.

Dodaj komentarz

jeden × jeden =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.