Najtańsze jedzenie w Tarnowie

Jeżeli odwiedzając Tarnów zechcesz coś zjeść, ale możesz pozwolić sobie na wydatek max. kilku złotych lub chcesz dobrze zjeść i nie masz specjalnych wymagań co do lokalu, to polecam Bar Mleczny. A właściwie można powiedzieć Bary Mleczne, ponieważ jest ich w Tarnowie kilka.

Bar Mleczny Tarnów – jedzenie za kilka zł

Bary Mleczne oferuje prawdopodobnie, a wręcz na pewno, najtańsze jedzenie w Tarnowie. Przykładowo zupę 300-400 gram zjesz już nawet za 1,50 zł od 6 zł (2023 rok). Oczywiście to zależy od rodzaju zupy, bo możesz wydać też i więcej. Drugie danie będzie Cię kosztować od 8-9 zł. Przyznacie, że jak na obecne inflacyjne czasy to bardzo dobre propozycje. Ciekawe jest porównanie cenowe. Kilkanaście lat temu kiedy powstał ten wpis, cena zupy zaczynała się za mniej niż 2 zł.

Oprócz zup są oczywiście pierogi, naleśniki, sałatki, placki ziemniaczane, frytki itd. Jednym słowem tradycyjna polska kuchnia. Swego czasu kilka razy byłem w w jednym czy drugim barze mlecznym w Tarnowie i jedzenie było generalnie dobre. Z moich doświadczeń tylko surówki miały nierówną jakość, były lepsze i gorsze. Niemniej całokształt w odniesieniu do cen oceniam na 5. Tyle, że to oczywiście bar mleczny, a więc nie licz specjalnie na klimat restauracji :)

A oto gdzie znajdziesz bary mleczne w Tarnowie:

Bar Mleczny “Sam”, ul. Lwowska 12, 33-100 Tarnów.
Bar Mleczny “Mimoza”, ul. Powstańców Warszawy 40, 33-100 Tarnów
Bar Mleczny “Łasuch”, ul. Sowińskiego 4, 33-100 Tarnów. Tel. (014) 627-71-23
Bar Mleczny “Pierożek”, ul. Wilsona 2, 33-100 Tarnów. Tel. kom. 504-842-269
Bar Mleczny “Przysmak”, ul. Sikorskiego 4 A, 33-100 Tarnów. Tel. kom. 500-082-640
Bar Mleczny “Szarotka”, ul. Waryńskiego 16, 33-100 Tarnów. Tel. (014) 627-71-21
Bar Mleczny “Tradycja”, ul. Narutowicza 37, 33-100 Tarnów. Tel. 608-093-082

Poniżej zdjęcia z Baru Łasuch. Znajduje się on zaraz poniżej słonia o którym pisałem.

Możesz również polubić…

18 komentarzy

 1. Berken pisze:

  Czy nie jest oczywistą oczywistością, że tanie jedzenie = jedzenie fatalnej jakości? Jeśli już chcecie taniej, to może szukajcie po promocjach? W Dominium, w Gemini Parku, jeśli dobrze pamiętam od pn do śr, do godz. 13 podają pizzę za pół ceny – warto? Jest też lunch menu za 17,5 zł. A jeśli lokal tak jak tutaj, jest sprawdzony pod względem jakości, to wiem, że mogę tam iść. Bardzo niska cena to najczęściej spore ryzyko.

 2. Paulahd pisze:

  Smaczne krokiety i surówki w barze “Łasuch”. Jedzenie świeże, w barze czysto i spokojnie. Ogółem polecam.

 3. Ruda pisze:

  Najlepsza jest Szarotka. Osobiście zrobiłam objazd po tych wszystkich barach mlecznych. I smakowo i cenowo Szarotka zostawia wszystkich daleko w tyle.

 4. Ola pisze:

  Ten bar słynął z pysznych surówek, obecnie są nie do zjedzenia. Ogólnie jedzenie bardzo się zmieniło. Kiepska obsługa, arogancka.

 5. Ada pisze:

  Świetny bar Łasuch na Sowińskiego, ludzi tłumek i wcale nie “żebraków”

 6. Ernest pisze:

  Ludzie w tym za***ym barze “tradycja” zatrułem się obiadem tak strasznie że przez tydzień bylem na l4! nie polecam .. jak dla mnie obiady za 6 zł są ****** a nie jedzeniem tak jak zresztą te wszystkie bary mleczne

 7. Kotlet pisze:

  Ludzie w tej tradycji jest syf i malaria! Stare żarcie! Smacznego

  • Konrad Dudek pisze:

   Kotlet – byłeś, sprawdzałeś, jadłeś? Ja tak i jedzenie było dobre. Zresztą codziennie przez bary mleczne przewija się taka liczba osób, o której restauracje mogą pomarzyć. Jedzenie musi więc schodzić na bieżąco. Prędzej stare żarcie kupisz w niby “lepszej” knajpie.

 8. Gaga pisze:

  Odkryłam największą pizzę w Tarnowie, 65cm! Wypasiona i pyszna za niecałe 30zł! Polecam Nudelka na Żydowskiej 13. Mają stronkę http://www.nudelek.eu Jestem mile zaskoczona,ze w takiej cenie można zjeść taaaakąąa pizzę i to z dowozem na terenie Tarnowa!

 9. Kazek pisze:

  Ja osobiście polecam Bar Bazylia Cafe mieszczący się w Alma Market na ul. Dąbrowskiego 10. Super obiady. Codziennie jadam danie dnia. Polecam Gorąco.

 10. Krzychu pisze:

  A ja polecam bar na ul Wilsona – Pierożek – często tam zamawiamy na wynos w porze lunchu i jemy na firmie, pierogi ruskie, z mięsem oraz krokiety rewelacja, reszta również super i te rewelacyjne ceny, szkoda tylko że nie dowożą jak pizzę :)

 11. Ania pisze:

  Super żarcie jest w Mimozie – polecam!

 12. Kinga pisze:

  Ja chodzę do baru na Narutowicza polecam

 13. Magdula pisze:

  Tanio i smacznie w niepowtarzalnym klimacie! Polecam!
  Super

 14. Cezary pisze:

  Najlepszy bar mleczny w Tarnowie to bar “Tradycja” przy ulicy Narutowicza 37. Gorąco polecam bardzo tanio i bardzo smacznie zarazem, a w dodatku fajna pani obsługuje:-)

 15. Agnieszka pisze:

  Ja chodzę do baru mlecznego Mimoza. Bo tam jest herbata za ok. 30 groszy! I to nie byle jaka herbata lecz Lipton!

 16. Michał pisze:

  I tak powinno być ! Tanie jedzenie, a ta zupka wygląda apetycznie :):)

Dodaj komentarz

4 × cztery =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.