r e k l a m a

Lody włoskie w Tarnowie

Lody włoskie w Tarnowie na Wałowej

Tarnów – lody włoskie na ul. Wałowej. W tle widać Cafe Tramwaj

Tarnów, 30 stopni, słońce, gorąco… zjadłoby się coś zimnego, najlepiej loda, tylko gdzie? Polecam lody włoskie w centrum, na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Wałową. Najtańsze porcje już od 1,30 zł. Warto spróbować też “lodów w plastiku”.

Lody w plastiku to lód włoski w plastikowym etui, z bitą śmietaną na wierzchu polany wybraną polewą. Naprawdę spora porcja za 2,30 zł. Dodatkowo mamy pewność że nie pobrudzimy sobie rak. (aktualizacja 05.2009 – niestety w tym sezonie ceny mocno podskoczyły w górę i za te same lody zapłacimy chyba nawet ponad 3 zł).

Idąc w dół ulicą Krakowską natkniemy się jeszcze na dwie budki z lodami. Lody włoskie można także kupić pod domem handlowym Świt oraz przy dworcu PKS.

Ja jednak jakoś upodobałem sobie budkę z rogu Krakowskiej i Wałowej. Poniżej zdjęcie tej budki z lodami. Smacznego lodzika :)

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. Marek pisze:

  Najlepsze lody w mieście

 2. Przemek pisze:

  Tak. Lody z ulicy Wałowej w Tarnowie są The Best! ;]

 3. Paweł pisze:

  A ja wolę lody z mojego ukochanego miasta Tarnowa. W sumie nikt nie ma tak dobrych lodów jak Tarnów – polecam.

 4. K i k pisze:

  Ja tam wole lody z poznania

 5. Klaudia pisze:

  Ja to uwielbiam jeść tam tuty!!

 6. Marcin pisze:

  A ja tam wole lody na krakowskiej w bristolu, tam chlopaki maja naprawde zajebiste lody, Gorąco polecam :)

Dodaj komentarz

2 + trzy =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.