Smacznie w Tarnowie – pizzeria Campari

Jeśli będziesz w Tarnowie i zechcesz coś zjeść, polecam osobiście pizzerię, a właściwie Bistro Cafe Campari.

Pizzeria mieści się w centrum Tarnowa na ulicy Krakowskiej 3, powyżej hotelu Bristol. Niedawno otworzono również drugi punkt na ulicy Westerplatte 14A.

Główne plusy Campari to sympatyczny wystrój i rozsądne ceny. Główną pozycję w menu zajmuje oczywiście pizza, którą zjemy już od 9 zł. Jeżeli jesteś z drugą osobą, możecie wziąć pizze na pół. Dostępne są również inne dania np. zupka, którą skonsumujemy za kilka zł.

Jedzenie w tarnowskiej pizzerii Campari

Jedzenie w tarnowskiej pizzerii Campari

Pizza w tarnowskiej pizzerii Campari

Pizza w tarnowskiej pizzerii Campari

W Campari bywam dość często i zawsze jedzonko jest świeże i smaczne. Nie zdziw się, jeśli w lokalu będzie dużo ludzi, co zdarza się często popołudniami. To zasługa dobrego jedzenia w przystępnej cenie, przytulnego wnętrza i lokalizacji. Więcej o bistro dowiesz się na stronie internetowej http://www.campari.tarnow.net.pl/.

[ Aktualizacja: Obecnie to już wpis archiwalny. Na miejscu tej pizzerii jest inny lokal, zrobiono więcej miejsca w środku, nadal jest bardzo miło i smacznie. ]

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

czternaście + jedenaście =

Komentujesz anonimowo. Możesz jednak podać adres strony internetowej, który będzie publicznie powiązany z Twoją nazwą/imieniem jaki wpiszesz w komentarzu. Komentarze są moderowane przed publikacją. Zastrzegam sobie możliwość nie publikowania komentarza z jakiegokolwiek powodu.