Restauracja Bombay Music w Tarnowie – kuchnia indyjska

Tarnów - restauracja Bombay Music

Tarnów – restauracja Bombay Music

Jedną z lepszych, w opinii wielu osób, restauracji w Tarnowie jest Bombay Music, która znajduje się w podziemiach domu handlowego Krakus. Lokal oferuje potrawy kuchni indyjskiej i europejskiej.

Wnętrze jest przestronne i bardzo przyjemnie urządzone, dominują pastelowe kolory. Bombay Music należy do droższych restauracji, przynajmniej jak na Tarnów, chociaż można też znaleźć w ofercie propozycje poniżej 10 zł. Standardowo jednak za danie trzeba wydać 15-40 zł.Testauracja Bombay Music w Tarnowie

Kilka zdjęć restauracji. Niestety aparat jaki miałem totalnie się pogubił w nastrojowej ciemności.

Wiele potraw jest przyrządzonych na ostro, dlatego też nawet jeśli nie ma informacji w menu, warto o to spytać. Według mnie jeżeli kuchnia indyjska jest dla Ciebie nieznana, lepiej nie ryzykuj i zamów jakąś tradycyjną potrawę. Inaczej może się okazać, że masz „górę jedzenia” nie do zjedzenia. Mi zdarzyło się tak dwa razy. Dla mnie były zdecydowanie za ostre, ale kolega wziął coś jeszcze ostrzejszego i sobie chwalił. Potrawy indyjskie polecam temu, kto chce przeżyć kulinarną przygodę. To oczywiście to tylko moja opinia, każdy ma inny smak i preferencje kulinarne.

Znajomi, którzy częściej bywają w Bombay Music twierdzą, że zazwyczaj w lokalu jest spokojnie. Pełny stan jest w czwartkowe wieczory. Wtedy bowiem w restauracji odbywają się koncerty, najczęściej muzyki jazzowej. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.bombay.pl.

Zapraszam Cię również do innych wpisów:

Lokalizacja restauracji na mapie:

icon-car.pngFullscreen-Logo
Restauracja Bombay Music w Tarnowie

ładowanie mapy - proszę czekać...

Restauracja Bombay Music w Tarnowie 50.011417, 20.982326 Restauracja Bombay Music w Tarnowie

 

 

 Koszulki i kubki z żeńskimi imionami
= Autopromocja =

Może Ci się również spodoba